Telefon
Bilgi Formu

8 Farklı Bölgede Tam 17 Yeni Proje

İnşaat sektörü sürekli gelişim ve yenilik göstermektedir. Bu gelişimleri takip etmek oldukça önem arz eder. Gelişen teknoloji ve artan inşaatlar doğrultusunda hem kalite hem de güven olarak fark yaratmak gerekmektedir.

İBF Doğan İnşaat uzman ve tecrübeli kadrosuyla proje yapım ve yönetiminde yüksek başarı sağlayarak Kayseri’de fark yaratmıştır.

İnşaat yapmak ve ardından bunu uygun fiyata satmak oldukça önemli bir durumdur. Kendi yaptığımız depreme dayanıklı, mimari açıdan kullanışlı, malzeme ve işçilik bakımından çok kaliteli inşaatları yapmaktan ve satışa sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Hoş tasarımlı evleri her bütçeye uygun olarak hazırlayıp satan İBF Doğan İnşaat müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı başarmıştır.

İBF Doğan İnşaat olarak amacımız toplam kaliteye sahip konutları en iyi bölgede, en iyi kalitede ve en uygun fiyata sunmaktır. Hedef kitlemiz, Kayseri de yaşamayı ve Kayseri de yatırım yapmayı düşünen tüm talep sahipleridir. Bu nedenle; projelerimizi hazırlarken ve çalışırken gerek bölge insanlarını gerek bölgeye yeni taşınacak olan insanların tamamının taleplerine cevap verecek şekilde kaliteden ve konfordan ödün vermeden, farklı kullanım özellikleri ve farklı fiyat düzeyleri ile planlamaktayız.

"Kayseri'de herkes ev sahibi olacak" inancıyla çıktığımız bu yolda, tam 43 yılı geride bıraktık.

Bugüne kadar projelerimizde yerini almış binlerce mutlu ailenin vermiş olduğu enerjiyle 8 farklı bölgede tam 17 yeni proje ile sizlerleyiz.

Talas, İldem, Uğur Evler, Pervane, Sümer, Şeker, Belsin, Tınaztepe bölgelerinde Kredisiz faizsiz, kolay ödeme seçeneklerimiz ve takas imkânlarımızla ev sahibi olmak İBF Doğan İnşaat ile çok kolay.

Her bütçeye uygun, Daima iyi bir kalite, daima iyi bir fiyat için sizde geç kalmadan satış ofislerimizi ziyaret edin.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.