Telefon
Bilgi Formu

Başkandan Mesaj

Başkandan Mesaj

Tarihin her döneminde önemli bir yönetim merkezi; Hititlerin stratejik kalesi, Kadı Burhâneddin, Danişment, Eretna Beyliği’nin başkenti, Selçuklu Devleti’nin Darü’l A’la’sı, Osmanlı İmparatorluğu’nun eyalet merkezi, Cumhuriyetin temellerinin atıldığı Anadolu’nun birlik ve dirlik yurdu olan Sivas’ın Küpeli köyünden, yine güzel ülkemin kültür, sanat, bilim ve turizm merkezlerinden biri olan tarihin en eski zamanlarından beri pek çok uygarlığa beşiklik etmiş ve her dönemde önemini korumuş Kayseri’ye 1977 yılında gurbetçi olarak geldim.

O günden beri kimi zaman bilerek, kimi zaman bilmeden ama her yeni günde, ‘dünden daha fazla nasıl çalışırım, daha iyi nasıl üretirim, kendime, aileme, mahalleme, yaşadığım, doğduğum kente, ülkeme daha fazla nasıl katkı sağlarım?’ bunun çabası içinde oldum. Çalışmanın, ilâhi adalet karşısında karşılıksız kalmadığına inandım. Bilgi ile çalıştım, inanç ile çalıştım. Ürettiklerimi insanca paylaşmak için çalıştım. İnsanların iyi, doğru, güzel, faydalı değerlere layık olduğuna inandım. Çalışırken, işimi yaparken, geleceği hayal ederken bu inançlarla var oldum. Ürettiklerimden bir başka insana daha nasıl istihdam oluştururum diye hep bu umutla yoğurdum işlerimi.

Ağabeyim Mehmet Doğan ile çıkmış olduğumuz bu yolda daha sonra vakti sırası geldikçe kardeşlerim, Bünyamin Doğan, Feridun Doğan, Ömer Doğan ve Yakup Doğan’ında katılımlarıyla birlikte her zaman çalışanlarımızla, müşterilerimizle, çözüm ortaklarımızla insan onuruna yakışır, uzun soluklu, bir önceki günden daha fazla dostça yollar yürüdük. Bu yürüyüşte sevgili hemşerilerimin ve siz kıymetli ülkem insanının, çözüm ortaklarımızın, çalışanlarımızın büyük katkılarını minnetle karşılıyoruz. Bundan sonra da değerli katkılarınız ile yine sizlere layık olmak için bu yolda yürümek tek hedefimizdir.

İBF DOĞAN İNŞAAT olarak inşaat sektörünün özgün koşulları, müşterilerimizin talepleri, göz önüne alınarak olması gereken en sağlıklı, doğru değerde, huzurla yaşamaya uygun projeler üretmekteyiz. Üretimimizi tecrübeli iş bilgisine ve gücüne sahip, sorumluluk sahibi çalışanlarımız ve yine kaliteli, insan sağlığını koruyucu, güvenlikli malzemeler üreten ve temin eden çözüm ortaklarımız ile çevresel koşulları da değerlendirerek yapmaktayız. Ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden, doğru değerden siz ihtiyaç sahiplerinin tasarrufuna sunmak ve hizmetimizin sürekliliğini sağlamaktır amacımız.  

İyi değerlere layık olduğuna inandığımız insanlarımızın ihtiyaçlarına göre konutlar ve işyerleri üreterek, dostluklar kurabilmek, kurduğumuz dostluklarımızı da bakileştirmek, “dost kapısı” olabilmek, iş hayatımızın sebepleri arasındadır. Var olabilmemizin en önemli nedenlerinden olarak gördüğüm kurum olabilmektir. Şu anki değerimizi her yeni günde daha etkin olarak bu yolda geliştirmeyi tüm çalışanlarımızın en önemli görevi olarak görmekteyim. Bizler aslında çalışanlarımızla, çözüm ortaklarımızla, konut sahiplerimizle ortak çatı altında birleşmiş değerleriz. Bu nedenle ürettiğimiz konutlarımızın doğru değeri, kalitesi, hizmetimizin sürekliliği, sizler için “dost kapısı” olmak, vazgeçmeyeceğimiz temel ilkelerimizdendir.

Gelecekte, İBF DOĞAN İNŞAAT’ın, tamamen kurum ilkeleri ile yönetilmesi, çalıştığı yerlerde her zaman sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlaması, ülkem insanlarına sürekli güveni, huzuru, kaliteyi, memnuniyette sürekliliği hatırlatması, getirdiği üretim çözümleri ile konutlarında oturanlarının birbirleri ile torunlarına miras bırakacakları dostluklar kurması, kısacası İBF DOĞAN İNŞAAT “iyi bir fikir” ile çıkmış olduğu bu yola herkese “dost kapısı” olarak yola devam etmek dileğimizdir.

İBF DOĞAN İNŞAAT
Yönetim Kurulu Başkanı
İsmet DOĞAN

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.