Telefon
Bilgi Formu

Ev Sahibi Olmanın Kolay Yolu: Konut Projeleri

Ev Sahibi Olmanın Kolay Yolu: Konut Projeleri

Ev sahibi olmak herkesin en büyük hayallerinden biridir. Kendine ait bir eve sahip olmak, güvenilir ve konforlu bir yaşamın garantisidir. Bu hayali gerçekleştirmek bazen çok zor görünebilir. Bütçe belirlemek, kredi başvuru süreci, yaşam standartları, konum, fiyatlar, satılık ev seçeneklerini değerlendirmek gibi pek çok aşamadan geçilir.

Evin satın alınma sebebi de belirleyici etkenler arasında ilk sırada yer alır. Satılık daireleri incelerken yaşamak için mi yoksa yatırım için mi tercih ettiğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Yaşamak için satın alınan evlerin, yaşam standartlarınıza uygun özelliklere sahip olması gerekir. Yatırım amaçlı konutların ise masrafsız ve size kar sağlayabilecek bölgelerde bulunmasına dikkat etmeniz önerilir.

Oldukça masraflı ve yorucu olabilen bu süreci tamamlamanın en kolay yolu ise konut projeleridir. Konut projelerinden ev satın almak, hem yatırım hem de ikamet için ideal bir seçenektir. 

Tamamlanan inşaatlardaki satılık daire fiyatları son derece yüksektir. Konut projeleri, henüz proje veya inşa halindeki konutlardan oldukça uygun fiyata ev satın almanıza olanak tanır. Henüz proje veya inşa aşamasında olan konutlar için birçok kampanya yapılarak kolay bir şekilde ev sahibi olmanız sağlanır.

Konut Projesinden Ev Almak Hangi Avantajları Sağlar?

Konut projeleri birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar arasında en önemlisi ise maliyettir. Satın alırken düşük bir bedel ödeyeceğiniz konutlar, tamamlandığı andan itibaren değer kazanarak kara geçmenize yardımcı olur. Konut projelerine dair detaylı bilgi edinmek için ‘’Konut Projelerinden Ev Almanın Avantajları’’ yazımızı okuyabilirsiniz.

Konut projelerinin avantajlarından biri de evlerin sıfır olmasıdır. Sıfır eve sahip olduğunuzda kendi istekleriniz dışında herhangi bir tadilat masrafı yapmak zorunda kalmadan evinize yerleşebilirsiniz. Uzun vadeli bakıldığında ev içerisinde tadilat gerektiren problemlerin ortaya çıkma olasılığı da oldukça düşüktür.

Projeden ev sahibi olmanın iyi yönlerinden biri de seçme şansınızın olmasıdır. İnşaat tamamlanmadan önce satışa çıkarılan projeleri tercih eden alıcılar, istedikleri cephe ve katta bulunan daireyi sorunsuz bir şekilde seçerek satın alma hakkına sahiptirler.

Konut projeleri, son deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilerek ev sahipleri ve kiracıların, can ve mal güvenliğinin korunmasına yardımcı olur.

Projeler, konutların çevresinde bulunan birçok farklı alanın görülmesini sağlar. Konut projelerinin birçoğunda özel sosyal alanlar da bulunur. Yaşam alanlarını güzelleştiren eğlence mekanları, restoranlar, kafeteryalar ve parklar konut projelerinin dikkat çekici özellikleri arasında yer alır.

Konut projelerinden ev satın almak istediğinizde tek seferde yüklü bir ödeme yapmanız gerekmez. İlk aşamada belirlenen peşinat yatırılır. Ödemenin geri kalanını taksitler halinde gerçekleştirebilirsiniz.

Konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler için de bazı avantajlar bulunur. Standart bir konut kredisine başvurduğunuzda yapmanız gereken ödeme miktarı yüksek olabilir. Konut projelerinin anlaşması olduğu bankalara başvurarak düşük faiz oranları ile kredi çekerek uygun fiyata ev sahibi olabilirsiniz.

İBF İnşaatAvantajlı Konut Projeleri

İBF İnşaat, özel yaşam alanlarından oluşan ve kolay ulaşım imkanı tanıyan birçok konut projesine sahiptir. Avantajlı konut projelerini inceleyerek kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Kayseri’nin 8 farklı bölgesinde bulunan konut projeleri ile ev sahibi olmak isteyenlere birçok avantaj sağlayan İBF İnşaat, yüksek hayat standartları sağlayarak konforlu ve güvenli bir yaşam imkanı sunar.

İBF İnşaat kampanyaları arasında yer alan konut kampanyasını değerlendirerek 0 faiz ve 60 aya varan vade ile ev sahibi olabilirsiniz. %50’den başlayan peşinat ödemesi ile bütçenize uygun konforlu bir ev satın alabilirsiniz.

Kaliteli yapısı, geniş iç mekanları, sosyal alanları ve kolay ulaşım imkanları bulunan konut projelerini detaylı bir şekilde inceleyerek hayalinizdeki eve vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.