Telefon
Bilgi Formu

Farkımız - İyi Bir Fikir

İBF Doğan İnşaat olarak temel amacımız; en iyi kalitede malzemelerle ürettiğimiz konut ve ofis projelerimizi en uygun fiyatlarla eksiksiz ve zamanında teslim ederek, kredisiz, faizsiz üstelik kişiye özel ödeme imkanları ile vatandaşlarımıza konforlu yaşamın kapılarını aralamalarını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda bütün çalışanlarımızla birlikte bütün emek ve gayretimizi sarf etmekteyiz.

Her yeni güne “iyi bir fikir” ile başlayıp, çalışanları ve çözüm ortakları ile birlikte ortak değerlerini daha da artırmayı hedefleyen İBF Doğan İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ekonomisine, imar edilmesine, istihdamına, eğitim, kültür ve bilgi değerlerinin gelişmesine, kuşaklar boyu sürdürülebilir katkılar sağlayan öncü kurumlardan olmayı temel hedef olarak benimsemiştir.

İBF Doğan İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak içinde yaşayanların ömrünü uzatan, mutluluğuna ve sağlığına katkı sağlayan, en yeni ve doğru teknolojiyi uygulayarak, insan ve doğa merkezli, akıllı ve güvenli, konforlu ve huzurlu yapılar üretmek temel felsefemizdir.

Her insanın, insan onuruna yakışır şekilde, güvenli, konforlu, sağlıklı, doğru değerde konutlarda yaşama hakkı olduğuna inanıyoruz. İBF DOĞAN İNŞAAT olarak tüm çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte sizler için en doğru malzemelerle, huzur ve güvenlik içinde çalışarak, doğru zamanda ve doğru değerde hakkınız olduğuna inandığımız yaşam alanları üretmekten vazgeçmeyeceğiz.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.