Telefon
Bilgi Formu

Gurbetçiler İçin Türkiye’de Gayrimenkul Yatırımı Yapma Dönemi

Yurt dışında çalışan ve gelirini döviz olarak kazanan gurbetçi vatandaşlarımız, ülkemizde Dolar ve Euro kurlarının artmasının ardından yatırım için elverişli bir döneme girmiş bulunuyorlar. Ülkemizde mevduat faizlerinin düşük olmasına karşın Türk Lirası’nın hızla değer kaybettiği bu günler gayrimenkul yatırımı için son derece elverişli. Hal böyle olunca Türkiye’nin çeşitli yerlerinden satılık lüks daireler, satılık lüks konut projeleri gurbetçi vatandaşlarımızın ilgi odağı haline geliyor. Kayseri başta olmak üzere pek çok şehirde lüks konut projelerine imza atan, kalite, estetik ve konforu bir araya getiren İBF Doğan İnşaat da gurbetçilerimiz için son derece kazançlı yatırım fırsatları sunan inşaat şirketlerinin başında geliyor.

Faiz oranları, kur baskısı ve maliyetlerdeki anormal artışlarla mücadele etmek zorunda kalan inşaat sektörü son günlerde gurbetçi Türklerden yoğun ilgi ve talep görüyor. Kazançları döviz cinsinden olan Türkler, yükselen kurla birlikte genelde tatile geldikleri Türkiye’den gayrimenkul yatırımı yapmayı tercih ediyorlar. Gayrimenkul yatırımlarında hem yazlık lokasyonlar ilgi görürken insanlar aynı zamanda kendi memleketleri veya diğer büyük şehirlerden de konut satın alabiliyorlar.

Genellikle körfez ülkelerinde ve Batı Avrupa ülkelerinde yaşayan Türkler yatırımlarını arttırmış durumda. Başta Kayseri olmak üzere pek çok şehirde lüks konut projelerine imza atan ve çok sayıda insanı hayallerindeki eve kavuşturan İBF Doğan İnşaat da bu artan talepte en sık başvurulan adreslerden biri.

Gayrimenkul her daim iyi bir yatırım aracı olmuştur. İçinde bulunduğumuz süreçte de bu yatırımlar uzun vadede gurbetçilerin yüzünü güldürecek.

Siz de birikimlerinizi kazançlı bir yatırımla değerlendirmek istiyorsanız İBF Doğan İnşaat projelerine göz atabilirsiniz. Kayseri satılık lüks dair denince akla gelen ilk isim İBF Doğan İnşaat, gelecek için sizlere iyi bir fikir sunuyor.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.