Telefon
Bilgi Formu

Gurbetçiler Türkiye’den Ev Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İBF Doğan İnşaat, Kayseri’de yükselen lüks ve konforlu projelerle gurbetçi vatandaşlarımıza iyi bir yatırım fırsatı sunuyor.

Kayseri inşaat firması deyince akla gelen ilk gelen firmalardan olan İBF Doğan İnşaat, satışı devam eden projeleriyle ister huzur dolu bir yaşam ister akıllıca bir yatırımın adresi oldu. İBF Doğan İnşaat’ın Kayseri’de satılık lüks konut ihtiyacını karşılamak için yaptığı Şehr-i Belsin Konutları, Şehr-i Park, Şehr-i Yaşam, Şehr-i Yıldız, Şehr-i Lokman Suites Safran, Şehr-i Safran Suites Defne, Elit Park 5, Şehr-i Modern, Şehr-i Ala ve Şehr-i Köşk hem Kayserilinin hem de Avrupa’da yaşayan gurbetçilerin gözdesi olmayı başardı. Çağdaş ve batılı mimariyi, Türk insanının konfor anlayışıyla birleştiren İBF Doğan İnşaat, Kayseri’ye güzellikler katarken çevre ve doğa ile barışık bir anlayış güdüyor. Kayseri’de satılık konutun doğru adresi İBF Doğan İnşaat olarak gurbetçi vatandaşlarımızın Türkiye’den gayrimenkul alırken dikkat etmesi gerekenleri derledik.

Türkiye bilindiği üzere gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak için en ideal ülkeler arasında. Bu durum yurtdışında yaşayan ve orada çalışan vatandaşlarımızı da harekete geçiriyor. Gurbetçiler veya bir başka deyişle Avrupalı Türkler anavatanları üzerinde mantıklı ve güvenilir yatırımlar yapmaya çalışıyor. Yurtdışında edindikleri vizyon ve deneyimleriyle Türkiye’ye de zenginlik katan Avrupalı Türkler şehrin gelişen bölgelerinde gayrimenkul alarak birikimlerini değerlendirmek niyetindeler.

Kayseri’de hem estetik mimari anlayışı, hem güvenlik hassasiyeti, hem de doğa sevgisi ve çevreye karşı gösterdiği özenle öne çıkan İBF Doğan İnşaat, Türkiye’den gayrimenkul almak isteyen gurbetçiler için şu tavsiyelerde bulunuyor:

İlk olarak nereden satılık daire alınacağına doğru karar vermek gerekir. Eğer yatırım amaçlı satın alıyorsanız o bölgenin ileride nasıl bir gelişim ve dönüşüm yaşayacağını, çevresinde ne gibi yatırımlar olduğunu araştırmanız gerekir. Zira bir dairenin fiyatını kendisinden çok çevresi belirler.

Kayseri’de satılık konut alırken acele etmemekte fayda var. Gurbetçi vatandaşlarımızın yılların emeğiyle edindikleri birikimleri sömürmek isteyenler tarafından mağdur edilmemek için o semtteki fiyatları derinlemesine araştırmak gerekir. Bu konuda uzman görüşü almaktan çekinmeyin zira bir emlak uzmanı sizin gözünüzden kaçabilecek çok daha fazla detayı görebilir.

İnşaat Firması Önemli

Kayseri’de satılık daire alacağınız firmanın daha önce benzer nitelikte projeleri başarıyla tamamlamış bir şirket olması, o şirketten daire satın alan insanların memnuniyeti ve firma ile sorun yaşamamış olması son derece önemlidir. Kayseri’de veya başka bir şehirde İBF Doğan İnşaat gibi çok sayıda tamamlanmış projesi olan şirketleri tercih etmek, ihtiyacınız olan en temel şeyi: “güveni” size sağlamış olur.

İBF Doğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Doğan, gurbetçi vatandaşlarımızın yılların emeği karşılığı edindikleri birikimin önemini bildiklerini ve onlar için en kârlı yatırım alanlarından biri olan gayrimenkul sektöründe yıllardır Kayseri’nin her yerinde güven inşa eden İBF Doğan İnşaat’ın kârlı ve akılcı bir yatırım imkânı sunduğunu belirtti. Firma olarak güvenin adresi olmayı kendilerine ilke edindiklerinin altını çizen Doğan, faizsiz ve kredisiz kişiye özel ödeme imkânları ile Kayseri’de satılık lüks daire sahibi olmaları için gurbetçi vatandaşları satış ofislerine beklediklerini vurguladı.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.