Anasayfa Medya Blog İzmit’in Yükselen Değeri: İBF Rising Office

İzmit’in Yükselen Değeri: İBF Rising Office

İzmit’in Yükselen Değeri: İBF Rising Office

Türk sanayisinin ve iş dünyasının en önemli merkezlerinden biri İzmit’in en gözde bölgesi Yahya Kaptan’da yepyeni bir iş ve yaşam merkezi yükseliyor: İBF Rising Office. İki blok ve 56 bağımsız bölümden oluşan İBF Rising Office, şık ve modern bir tasarım harikası.

Cephesi Kandıra yoluna bakan ve Seymen Koleji’nin hemen yanında yer alan İBF Rising Office, Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne 200, İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 350, tramvay hattına ise 600 metre uzaklıkta bulunuyor.

İzmit’te güncel satıştaki ofis projeleri arasında en çok beğeni toplayan ve merak uyandıran proje konumundaki 2 bloklu İBF Rising Office, 42 ofis ve 14 adet ticari üniteyi de içerisinde barındırıyor.

Son katında yer alan ofislerde dubleks katları ve açık terası da bulunan bu proje, kreatif alanlarda çalışan beyaz yakalıların kendisini mutlu ve değerli hissedeceği, yüksek verimle çalışacağı bir konsept sunuyor. Bodrum katlarında her ofisin kendisine ait kapalı otoparkının bulunması ise bu projeyi sadece şık ve estetik bir yapı olmaktan öte çok da kullanışlı yapan faktörler arasında.

İBF Doğan İnşaat’ın bütün projelerinde olduğu gibi deprem yönetmeliğine harfiyen uygun olarak projelendirilen bu yapı, aynı zamanda cephe mimarisinin bölgenin değerine daha da değer katacak bir nitelikte ve estetik anlayışta olmasına özen gösterilerek hazırlandı.

Her bloğun kendi içerisinde güvenlik noktalarının bulunması, ofislerin ise her sektörün çalışma prensiplerine göre dizayn ve dekore edilebilecek esneklikte tasarlanmış olması da İBF Rising Office’in ayrıcalıklarından bazıları.

Kalite, estetik mimari ve güvenin adresi İBF Doğan İnşaat’ın, iş yaşantısında kuralları baştan belirlemeye aday bu projesinde yerinizi almakta acele edin. İBF Rising Office İzmit Yahya Kaptan’da…


Benzer Blog Yazıları