Telefon
Bilgi Formu

Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

“İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak kendimden söz edeyim.

 

İnşaat sektörünün başta kalıp olmak üzere birçok imalat dallarında usta ve taşeron olarak çalışan Mehmet Doğan ve İsmet Doğan kardeşlerin, 1977 yılında başlattıkları ve bir arada yürüttükleri çalışmalarına daha sonra yaş sıralamasına göre aralarına katılan Bünyamin, Feridun, Ömer, Yakup kardeşlerden sonra Mehmet Doğan’ın vefatı nedeniyle beş kardeş olarak verimli ve kurumsal hale dönüştürerek 2001 yılında kurdukları, Genel Merkezi Kayseri’ de olan “İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” tüzel kişilik işletmesiyim.

 

Ortaklarımın kardeş olmaları nedeniyle bir aile şirketini anımsatıyor olsam da, kuruluş safhasında ve sonraki aşamalarda Yönetim Kurulumun çalışmaları ile her geçen gün kurum yapısı ve kültürünün oluşması yolunda ciddi, sağlam, güvenilir ve Kayseri için örnek kabul edilen aşamalar kaydettim.

 

İnşaat sektöründeki uzmanlığım ortaklarımdan ve her yeni zamanda bünyeme katılan uzman, işinin ehli çalışanlarımdan gelir. “İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak, 2001 yılında “ALFA YAPI A.Ş.” in %50 hissesini alarak 2006-2007-2008 yıllarında çalışanlarımla birlikte başlattığım 420 konutluk imalat çalışmasını üç yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak önemli bir başarı elde ettik. Burada elde edilen başarı Kayseri Vergi Sıralama cetvellerine de yansıtıldı. 2009 yılı vergilendirme döneminde kurumlar vergisinde “ALFA YAPI A.Ş.” 13. Sırada yerini aldı.

 

“İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak kuruluşumdan bu yana Kayseri’ de binlerce aileyi ev sahibi yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Ayrıca Kocaeli İzmit ilçesinde ofis projeleri, İstanbul’da konut projeleri yaparak kurum vizyonumuzu daima ileriye taşıyan yenilikçi projeler üretmeye devam ediyoruz.

 

Kayseri ile birlikte öncelikle Ankara, İstanbul, Kocaeli ve İzmir başta olmak üzere il içinde ve il dışında en güzide semtlerinden Yönetim Kurulum arsa alımlarını, yeni proje üretimlerini hızla sürdürmektedir.

 

Yönetim Kurulu Başkanım Sayın İsmet Doğan 2013 yılında kardeş işletme olarak %50 ortağı olduğu “İBF DOĞAN BİRDAL YAPI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ’ni kurdu.

 

Bu şirket üzerinden Balıkesir Edremit Körfezinde 6 blok 102 daire ve 9 dükkânlı çok kapsamlı bir proje olan AKILLI VİZYON PARK EVLERİ projesinin teslimini gerçekleştirdim. Şu anda da İzmir Bornova ilçesinde 13.925 metrekarelik arsa üzerinde, yatay mimari konsepti ile 6 bloktan ve 117 daireden meydana gelen, daire başı 90 metrekare peyzaj alanı ile Avrupa standartlarının üstünde bir peyzaja sahip olan GREEN HİLL projemizi hayata geçirdik.

 

Çalışmalarımız ile;

 

Konut ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere; doğru proje, kaliteli malzeme, kusursuz işçilik, yüksek güvenlik, eksiksiz ve zamanında teslim, konfor, huzur ve doğru değer güvencesi ile sizlere her zaman “iyi bir fikir” sunuyoruz. Sadece satış sürecinde değil satış sürecinden sonra da müşteri çözüm merkezi ve teslim sonrası hizmet güvencesiyle farkımızı ortaya koyuyoruz.

 

Arsa sahiplerine; Uygun süre, güvenli ve itibarlı projeler ve doğru yatırım fırsatları sunuyoruz.

 

İmalat yaptığımız çevreye; saygılı, koruyucu, sosyal fayda ağırlıklı projeleri uyguluyoruz.

 

Çalışanlarımız, güvenlik önlemleri alınmış, sağlıklı ve huzurlu çalışma ortamında çalışarak üretmekteler. Bizim için her çalışanımız kıymetli bir değerdir.

 

Çözüm ortaklarımız ile güvene dayalı, her türlü iktisadi değerlerimizi paylaşarak kaliteli malzemelerle uygun üretimler yapıyoruz.

 

Arsa sahipleri, konut sahipleri, çözüm ortaklarımız, üretimde çalışanlarımız olarak sizlerle birlikte, bu beraberliğin proje, üretim, satış, yönetim süreçlerinin bir tarafında yer alarak, sizlere ve güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

 

İBF Doğan İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.