Telefon
Bilgi Formu

İBF Doğan İnşaat’tan Tarihi Fırsat! Şimdi Alan Kazanacak!

Mimari estetiği konforlu yaşamla buluşturan İBF Doğan İnşaat’la 2022’ye kârlı bir giriş yapmanın, şimdi ev sahibi olmanın tam zamanı…

Döviz kurundaki artış birçok sektör için maliyetleri korkunç şekilde arttırdı ve bu durum fazlası ile ham madde ve malzeme fiyatlarına yansıdı. Çok fazla yan sektörden beslenen inşaat sektörü de bu maliyet artışından payına düşeni alıyor ve ne yazık ki ev sahibi olmak, geliri Türk Lirası cinsinden olan kişiler ve aileler için her geçen gün daha da zor hale geliyor. Ancak İBF Doğan İnşaat ile ev sahibi olmak halen daha çok kârlı.

İşçilik ve malzeme maliyetlerindeki artışı 10 birim kabul edersek, bu artışın daire fiyatlarına yansıma oranı halen 4 birim seviyelerinde. Zaman içerisinde geri kalan 6 birimlik maliyet artışının da konut fiyatlarına yansıması kaçınılmaz görünmekte. Ancak doğru zamanda harekete geçerseniz 2022 yılına çok kârlı bir giriş yapmanız da mümkün.

Kayseri’de Satılık Konut İçin Doğru Adres: İBF Doğan İnşaat!

Birikimlerinizle değerini uzun yıllar boyunca koruyacak bir yatırım yapmak veya içinde yaşamak için konforlu bir ev sahibi olmak istiyorsanız belki de harekete geçmek için en doğru zaman. Zira elinizdeki birikimler şu an bir ev sahibi olmak için yeterliyken bu durum yeni yılla birlikte değişebilir.

Kredisiz, faizsiz ve kişiye özel ödeme planlarıyla mutlu bir yuvanın kapılarını aralamanın tam zamanı. Şehr-i Yıldız, Şehr-i Belsin, Şehr-i Park, Şehr-i Köşk, Şehr-i Âlâ,  Elit Park 5, Şehr-i Lokman Suites Defne, Şehr-i Lokman Suites Safran, Şehr-i Yaşam, Şehr-i Modern gibi çok sayıda güncel satışı devam eden projeleriyle İBF Doğan İnşaat, mutlu yaşam alanlarıyla sizlere daima “iyi bir fikir” sunuyor. Siz de hemen irtibat kurarak dairenizi alabilir, beklenen fiyat artışlarından muaf olarak çok ciddi manada kazançlı çıkabilirsiniz.

İBF Doğan İnşaat kalitesi, kredisiz, faizsiz ve kişiye özel ödeme planları ile ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.