Telefon
Bilgi Formu

NEDEN İBF?

 

Daima iyi bir kalite, daima iyi bir fiyat

"Daima İyi Bir Kalite, Daima İyi Bir Fiyat" Politikamız ile Müşterilerimizden

"Memnuniyet ve Güven" odaklı tam destek almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İBF Doğan İnşaat, hizmet verdiği sektörde en güvenilir şirketlerin başında gelmekte, güven duygusunun insan ilişkilerinin temelindeki en önemli yapılardan biri olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. İBF Doğan İnşaat bu bilinç doğrultusunda yönetim ve kalite politikasında çıkış noktası olarak "GÜVEN" ve "MEMNUNİYET" duygusunu esas almış, kalite politikasını ise asağıdaki ilkeler doğrultusunda belirlemiştir:

- Toplam kalite felsefesi doğrultusunda şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için takım ruhu ile çalışmak ve her zaman gelişime ve yeniliğe açık olmak.

- Üstlendiğimiz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklerin teminine maksimum düzeyde uymak.

-İş programı ve teknik şartnameler çerçevesinde bütün projelerimizi zamanından önce  ve eksiksiz bitirip teslim etmek.

-İş süreçlerini analiz edip geliştirdikten sonra bütün iyiliştirme faaliyetlerini çalışanlarımızın doğal davranışı haline getirmek.

-Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak ve bireysel gelişimini sürdürmek, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetklilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.

 

Kredisiz, faizsiz ev sahibi yapıyoruz!

Bu şehri seviyoruz. Bu şehrin değerlerini seviyoruz. Bu şehrin insanlarını seviyoruz.

En büyük değeri görmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Çeşitli ödeme kolaylıkları ile kredisiz, faizsiz binlerce aileyi

bugüne kadar ev sahibi yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Mottomuz her daim "Herkes ev sahibi olacak." oldu.

 

 

Yatırım Fırsatları

Gayrimenkul yatırımının her daim en çok kazandıran yatırım aracı olduğu bilinmektedir. Kayseri de İbf evlerinin de yatırım değeri ve kalitesi tartışmasız önceliklidir. İster topraktan, ister tamamlanmış projeden ne zaman ve nereden alırsanız alın,

kısa vadede almış olduğunuz dairenin değerlendiğini göreceksiniz.

Yatırım değeri yüksek projelerimiz ve kişiye özel ödeme planlarımız ile geleceğiniz için İBF "iyi bir fikir"

 

 

Dünya Markalarıyla Çalışıyoruz

Dünya markalarıyla çalışıyor olmaktan mutluyuz..

Sizlere en kaliteliyi, en iyiyi sunmak her zaman en büyük misyonumuz oldu. Kullanıdığımız her bir ürün için ince ince düşünüyor, arge çalışmaları yapıyor, teknolojiyi yakından takip ediyor ve sizlere en iyisini sunmak için çok çalışıyoruz..

 

 

İbf Sakinlerinden Dinleyelim

44 Yılı aşkın tecrübemiz ile bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yaptık.

Gittikçe katlanan mutlu aile sayımız ile mutluyuz, gururluyuz. Yaşamlarını İbf evlerinde sürdüren ailelerimizin görüşleri bizler için çok değerli.

“Neden İbf ?” Sorusunun yanıtını İbf Sakinlerinden de dinleyelim.

 

 

MÜŞTERİ İLETİŞİMİ VE TEKNİK DESTEK

Teslim sonrası memnuniyetiniz de bizim için çok önemli.

Dairenizi teslim aldıktan sonra karşılaşabileceğiniz tüm teknik problemler için bir telefon yakınınızdayız.

09.00-18.00 saatleri arasında 444 91 38 nolu hattımızı arayarak yardım alabilir,

destek@ibf.com.tr adresine yazılı talep bırakabilirsiniz.

Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir..

 

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.