Telefon
Bilgi Formu

Neden İBF?

“İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak çalışmalarımız ile;

  • Konut ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere; malzeme, işçilik, proje kalitesi, güvenlik, konfor, doğru fiyat güvencesi ile “iyi bir fikir” sunuyoruz.
  • Arsa sahiplerine; Uygun süre, güvenli ve itibarlı projeler, doğru fiyat sunuyoruz.
  • İmalat yaptığımız çevreye; saygılı, koruyucu, sosyal fayda ağırlıklı projeleri uyguluyoruz.
  • Çalışanlarımız, güvenlik önlemleri alınmış, sağlıklı ve huzurlu çalışma ortamında çalışarak üretmekteler. Bizim için her çalışanımız bir kıymetli insandır.
  • Çözüm ortaklarımız ile güvene dayalı, her türlü iktisadi değerlerimizi paylaşarak kaliteli malzemelerle uygun, farklı taleplere sürdürülebilir standartlarda üretimler yapıyoruz.

Ürettiğimiz konutlardan, amacımız, daha çok kar etmek değil, sürekliliği sağlayacak şekilde sonraki üretimlere de imkan üretmektir. Elde ettiğimiz değerleri tekrar dostlarımız kabul ettiğimiz konut sahiplerinin güvenliğine, konforuna, huzuruna tahsis etmeye çalışıyoruz. Şehrimiz sakinlerine bu anlamda yeni konutlar hediye edebilmek ve yeni istihdamlar üretebilmek, şehrimizdeki konut üretimi kalitesinin artışına hizmet edebilmek, kurumumuz hizmetlerinin aynı standartlarda devam edebilmesini sağlamak öncelikli amaçlarımızdır.

Sürekli istihdam üretiyor, doğru satışlarla ülkemizin bütçesine katkı sağlıyoruz. Çalıştığımız bölgelerde, çevre düzenlemesine, sosyal- kültürel-sportif-eğitim-sağlık konularında aktiviteler yaparak toplumsal barışın sağlanmasına, devamına katkı sağlıyoruz. Her konutumuzda ikamet edeni, kadim dostumuz ve geleceğimizin güvencesi biliyoruz. Hizmetlerimizi o nedenle kesintisiz ve sürdürülebilir formda veriyoruz.

Kurumumuzun üretim tecrübeleri arasında yer alan teknolojik, akıllı konutlar üretimindeki tecrübemizi daha da geliştirerek, Türkiye’de bile henüz çok yaygın olmayan ancak sürdürülebilir, üretimin yüksek kalitede, düşük maliyetlerde ve daha seri üretilmesine destek olacak yardımcı teçhizat donanım, iş makinalarını alıyoruz, kullanıyoruz, yenilerinin üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daha kaliteli, daha verimli, fiyatta da rekabet yapabilen, üretim maliyetlerini düşürecek, konforlu, yaşam alanlarının oluşturulması için bu sektörden elde ettiğimiz her türlü değeri ve varlıkları yine bu sektörde değerlendirmek için alanımızda az rastlanan AR-GE birimi çalışmalarımızın alt yapısını kuruyoruz.

Firmamız Kayseri inşaat projeleri arasında son derece önemli bir yere sahiptir. Şirketimiz inşaat çalışmaları konusunda profesyonelleşen firmamız kurumsal bir yapı ile hizmet vermektedir. Kayseri ve çevresinde birçok inşaat projelerine imza atmanın verdiği gururla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başta Kayseri olmak üzere ülke ekonomisine hayat vermek için en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Şirketimiz profesyonel ekibi ile başta arsa sahipleri olmak üzere konut sahiplerine, konut sahibi olmak isteyenlere çözüm ortağı olmaktadır. Projelerimizin üretimi, satışı ve yönetim sürecini özenle tasarlıyoruz. Hem prensiplerimize olan bağlılığımız hem de size verdiğimiz değer başarılı işlere imza atmamızı sağlıyor.

Özetle neden İBF? Diyecek olursak

"Kayseri'de herkes ev sahibi olacak" inancıyla çıktığımız bu yolda, tam 43 yılı geride bıraktık.

Bugüne kadar kaliteli malzeme ve profesyonel işçilikle ürettiğimiz projelerimizde, eksiksiz ve zamanında teslimlerim, Kredisiz faizsiz kolay ödeme seçenekleri, takas imkânları, her bütçeye uygun, daima iyi bir kalite, daima iyi bir fiyat politikamızdan hiçbir zaman taviz vermedik.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.