Telefon
Bilgi Formu

Proje Özellikleri

fas fa-thumbtack

İBF DOĞAN İNŞAAT BİRDAL YAPI ortaklığı ile hayata geçirilen GREEN HİLL projemizin genel özellikleri;

PROJE ÖN TANITIM

·       Arsa Alanı:            13925 m2

·       Blok Sayısı:            6 Blok

·       Proje Türü:            Yatay Mimari

·       Proje Tipi:              Konut Projesi

·       Daire Sayısı:          117 Adet Daire

·       Daire Tipleri:        107 Adet 3+1, 10 Adet 4+1

Lokasyon Hakkında;

İzmir’in Bornova ilçesinin en prestijli emlak projelerinden biri olmaya aday olan projemizin hemen yanı başında ve çevresinde yer alan orman alanları, zeytin bahçeleri ve projenin eşsiz peyzajı ile bol oksijen ve temiz havaya sahip olmakla aynı zamanda eğitim ve sağlık alanlarının hemen yanı başında inşa edilmektedir. Projemiz konumu itibari ile doğa ve şehir manzarasına hâkim bir noktadır. 

Ege Üniversitesi'nin ana kampüsü ve üniversite ile aynı adı taşıyan Türkiye'nin en büyük hastanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesi de bu ilçede yer almaktır.

İzmir’in merkezine 10 km, Bornova’nın merkezine 2 km, Ege Üniversitesi'nin ana kampüsüne 2,5 km, Türkiye'nin en büyük hastanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesine 4 km mesafede yer alan projemizi ulaşımı açısından en avantajlı konumda yer almaktadır. 

Proje Hakkında;

Projemiz 13925 metrekarelik bir arsa üzerine konumlandırdık. Arsa alanının 3650 metrekarelik alanını konutlar, geri kalan 10275 metrekarelik alanını ise peyzaj alanları olarak tasarladık. Projeyi planlarken burada yaşayanların konforunu sağlamak en öncelikli hedefimiz oldu. Bu yüzden peyzaj alanları konut alanlarından 3 katı daha fazladır. 

Avrupa standartlarının üstünde bir peyzaj alanı ile tasarlanan projede, daire başı minimum 85 metrekare peyzaj alanı düşmektedir. Peyzaj alanlarımızın sulanması amacı ile yağmur sularını depoladığımız bir sistemi de kurmayı ihmal etmedik. İBF Doğan Birdal Yapı güvencesiyle hayata geçirilecek olan proje 13925 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Yatay mimari konsepti ile 6 bloktan ve 117 daireden meydana gelen projede 5 blokta 107 adet 3+1 ve 1 blokta 10 adet 4+1 daire tipleri mevcuttur.

Daire tiplerimizden 4+1 dairelerimiz katta iki daire, 3+1 daire tiplerimiz ise katta 4 daire olmak üzere planlanmıştır. Her iki daire tipinde de bir adet salon ve mutfaktan çıkışlı ana balkon ve bir adet ebeveyn yatak odası çıkışlı balkon olmak üzere bütün daireler çift balkon olarak tasarlanmıştır. 

Ayrıca bütün dairelerde klima alt yapısı da hazırlanmış olup, mutfak dolabı, ankastre dolabı, 4’lü ankastre seti (Ocak, Fırın, Mikrodalga, Davlumbaz), vestiyeri, lavabo dolapları, banyo dolapları, lake iç oda kapıları, ıslak zeminler granit, sıcak zeminler ahşap parke, antrasit gri renkte PVC pencere sistemleri, iç mekan görsellerine uygun alçıpan tavan uygulamaları, vitrifiye grupları ve duşa kabin, daire içi doğalgaz tesisatı, alttan ısıtma tesisatı eksiksiz ve birinci sınıf olarak yapılacaktır. 

Projemiz bünyesinde bulundurduğu açık havuzu, giyinme odaları, kapalı spor ve spa merkezleri, çocuklar için oyun alanları, basket sahası, açık spor alanları, kamelyaları, yürüyüş alanları, her daire için kapalı otoparkı, üst düzey peyzajının yanı sıra 7/24 güvenlik hizmeti ile de dolu dolu bir yaşam merkezidir.  

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.