Telefon
Bilgi Formu

Şehr-i Belsin Konutları ile Kayseri Ritmine Kavuşuyor

İBF Doğan İnşaat’ın Kayseri’ye estetik ve konforlu bir yaşam alanı kazandıracak dev projesi Şehr-i Belsin’de daire satışları devam ediyor. Kayseri inşaat firmaları arasında İBF Doğan İnşaat'ın vizyonu, çağdaş mimari anlayışı, modern kent hayatının gerekliliklerini doğa sevgisiyle barıştıran yaklaşımıyla fark yaratıyor. Siz de şehrin yeni ritmi Şehr-i Belsin’de yerinizi almakta acele edin. Satılık lüks daire ve satılık konut projesi denince Kayseri’de akla gelen ilk adres İBF Doğan İnşaat, Şehr-i Belsin’i Kayseri’ye armağan etmekten gurur duyuyor.

Neden Şehr-i Belsin?

İBF Doğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Doğan, şimdiye dek bütün projelerinde yüksek kârlılığı değil sürdürülebilirliği önemsediklerini, Kayseri’ye yeni güzellikler katmayı hedeflediklerini belirtti. Çağdaş mimari ve modern kent hayatının gereklilikleriyle doğa sevgisini barıştıran bir yaklaşımları olduğunun altını çizen İsmet Doğan, Şehr-i Belsin’in hem mükemmel bir yaşam alanı hem de akıllıca bir yatırım hamlesi olarak değerlendirilebileceğini söyledi.

Etrafı açık ve kapanma ihtimali olmayan bir lokasyonda yükselen Şehr-i Belsin, Kayseri OSB, Organize Stadı, OSB Teknik Koleji, Gümrük Müdürlüğü’nün kesişim noktasında yer alıyor ve 2 km çevresinde eczaneler, bankalar, sağlık ocakları alışveriş merkezleri, okullar, pazar yerleri, otel ve düğün salonları bulunuyor. Üstelik Şehir Hastanesi, Kadir Has Stadyumu, KUMSmall Factory Fuar Alanı, Mobilya Kent ve Nuh Naci Üniversitesi gibi önemli noktalara olan yakınlığıyla da hem şehirle hem de yeşil alanlarla iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor. Şehr-i Belsin’in hemen yanında yer alan 64.000 m2 büyüklüğündeki devasa park sayesinde ise çocuklarınız beton bloklar arasında değil ağaçlar ve çiçeklerin arasında büyüyecek.

İBF Doğan İnşaat, diğer projelerinde olduğu gibi Şehr-i Belsin’de de yüksek ticari kazanç değil mutluluk inşa etmeyi önemsiyor. Şehr-i Belsin konutları brüt 165 m2 genişliğinde 3+1 dairelerden, üç lavabo wc ve çift banyolardan oluşuyor ve bu da geniş aileler için konforlu bir yaşam anlamına geliyor. Kişiye özel ödeme imkânları, faizsiz ve kredisiz ev alma imkânı ile Şehr-i Belsin tam da hayallerinize göre…

Şehr-i Belsin konutlarında neredeyse oda büyüklüğündeki balkonlar nefes almanızı kolaylaştırırken açık otoparkı, yeşil alanları, spor sahaları, kamelyaları da sizi stresten arındırıp huzurlu saatler geçirmenize yardım ediyor. 2022 yılının ağustos ayında teslim edilecek olan Şehr-i Belsin konutlarından satılık ev edinmekte gecikmeyin! Akıllı ve ergonomik mimariyle donatılmış Şehr-i Belsin’de ailenizle güven ve huzur içerisinde yaşayacağınız bir hayat sizleri bekliyor.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.