Telefon
Bilgi Formu

Şehr-i Yıldız Konut Projesi’nde Ayrıcalıklı Yaşam Sizleri Bekliyor

Kayseri inşaat firmalarından İBF Doğan İnşaat, Pervane Mahallesi’nde yapımı sürdürülen Şehr-i Yıldız projesi ile geniş ve konforlu yaşamın kapılarını aralıyor.

İnşaat sektöründe yarım asra yaklaşan tecrübesiyle Kayseri’de hizmet veren İBF Doğan İnşaat, güven inşa etmeye devam ediyor. Şimdiye kadar binlerce aileyi hayallerindeki eve kavuşturan İBF Doğan İnşaat, sektörde maliyet artışından kaynaklı fiyat artışlarına rağmen yeni projelerini uygun fiyatlardan vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Şehrin en revaçta bölgelerinden Pervane Mahallesi’nde Şehr-i Yıldız konut projesini devam ettiren firma, 200 m2 büyüklüğündeki dairelerle vatandaşlara geniş ve konforlu yaşamın anahtarını sunuyor.

Şehr-i Yıldız, Eşsiz Lokasyonuyla Büyülüyor

Havaalanına yakınlığı, Kadir Has Kongre Merkezi’ne 750 ve Kadir Has Parkı’na da 500 metre uzaklıktaki konumuyla eşsiz bir lokasyonu bulunan proje; geniş balkonları, ebeveyn banyosu, kullanılan lüks ve kaliteli malzemesi ile modern ve konforu bir arada yaşatıyor. 13 katlı ve her katta 2 daire bulunan tek blokluk projede toplam 26 daire bulunuyor. 2022 yılında tamamlanacak ve 6 dükkânın da satışa sunulacağı proje, yeşil alanları, kamelyası, kameralı güvenlik sistemi, çocuk parkı, açık otoparkı ve özel peyzajı ile dolu dolu sosyal donatıları ile Kayseri’de donanımlı bir hayat vadediyor.

Kayseri’de Satılık Lüks Konut İhtiyacını İBF Karşılıyor

İBF Doğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Doğan, Kayseri’de lüks konut ihtiyacını yaptıkları satılık lüks dairelerle karşıladıklarını belirtti. İBF İnşaat olarak uluslararası bir vizyonla yerel mimarinin karakteristik özelliklerini gözeterek yeni ve konforlu yaşam alanları var etmeye devam edeceklerinin altını çizen Doğan, “Herkes ev sahibi olacak sloganı ile çıktığımız bu yolda binlerce aileyi hayallerindeki evlere kavuşturduk.” Dedi.

Kredisiz, Faizsiz Satılık Daireler İBF’de

İBF İnşaat olarak yeni ev sahibi olacaklar için de kişiye özel edeme imkânlarıyla kredisiz, faizsiz, eksiksiz ve zamanında teslim ev sahibi olma imkânı sunduklarının altını çizen Doğan, “Bugüne kadar teslim ettiğimiz bütün projelerimizde, bütün meskenlerin iskânını da alarak vatandaşlarımıza teslim ettik. Bizlere güvenip konut alan vatandaşlarımızı hiçbir konuda mağdur etmedik. Bundan sonra da aynı şekilde bütün projelerimizin iskânını alarak projelerimizi inşa edeceğiz. İBF Doğan İnşaat’ın sunduğu avantajları kaçırmamak ve İBF Doğan İnşaat güvencesiyle ev sahibi olmak için sizleri projelerimizi görmeye görmeye davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.