Telefon
Bilgi Formu

Sıfır Konutlara Faiz İndirimi

Merkez Bankası’nın faiz indirimi kararının ardından kamu bankaları da kredi ve faiz oranlarında indirime gittiklerini açıkladılar. Sıfır konutlar için de faiz oranlarının 1 milyon TL için yüzde 1.20’ye inmesi bekleniyor. Kayseri satılık daire denince akla gelen ilk isim İBF Doğan İnşaat’tan sıfır konutlardaki faiz indirimine dair tüm detaylar…

Kamu bankaları kredi ve faiz oranlarında ürüne ve vadenin yapısına göre 100 baz puana kadar oranlarda indirime gitti. Sıfır konutlarda kredi faiz oranları 1 milyon liranın altındaki tutarlar için %1.20, 1 milyon liranın üzerindeki tutarlarda ise %1.29’a indi.

Bilindiği üzere Eylül ayı itibariyle Merkez Bankası’nın başlattığı politika faizi indirim süreci Kasım ayında da devam ediyor. Yüzde 19’dan 18’e düşen politika faizi Ekim ayında yüzde 16’ya, son toplantıda ise yüzde 15’e kadar düşürüldü. Bu durum kamu bankalarını konut kredisi faizlerinin de aşağı seviyelere çekilmesine neden oldu.

Merkez Bankası’nın son toplantısının ardından kamu bankaları da yeni faiz oranlarını kamuoyuna duyurdu. Bu faiz indirimi sıfır konut satın alacak kişileri heyecanlandırmış durumda. Siz de Kayseri’de estetik mimariyi lüks ve konforla birleştiren İBF Doğan İnşaat’ın şehre güzellik katan projeleriyle konut sahibi olmak istiyorsanız, kişiye özel ödeme planlarıyla mutlu bir yaşamın kapısını aralayabilirsiniz.

Şehr-i Modern, Şehr-i Yıldız, Şehr-i Belsin, Şehr-i Köşk ve Elit Park gibi çok sayıda güncel satıştaki konut projesiyle İBF Doğan İnşaat, sizlere hayata dair iyi bir fikir sunuyor.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.