Telefon
Bilgi Formu

Teslim Sonrası Hizmetler

İBF DOĞAN İNŞAAT  Müşterilerine daireleri teslim ettikten sonra ,teknik ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap vererek müşterilerine memnuniyet amaçlamaktadır.

Her türlü detaylı bilgiyi 09:00 18:00 saatleri arasında Müşteri İlişkileri  Teslim Sonrası Hizmetlerinden  alabilirsiniz.

destek@ibf.com.tr

Telefon Numaralarınız 

444 91 38 

Her türlü soru , iştek, görüş ve şikayetlerinizi İletişim Formunu eksiksiz olarak doldurarak bize ulaşabilirsiniz.En kısa zamanda tarafınıza bilgi verilecektir.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.