Telefon
Bilgi Formu

Vizyon & Misyon

AMAÇ DEĞERLERİMİZ (VİZYON)

İçinde yaşayanların ömrünü uzatan, mutluluğuna ve sağlığına katkı sağlayan, en yeni ve doğru teknolojiyi uygulayarak, insan ve doğa merkezli, akıllı ve güvenli yapılar üretmek. Her yeni güne “iyi bir fikir” ile başlayarak, çalışanları ve çözüm ortakları ile birlikte, var olan ortak değerlerini her yeni süreçte daha da artırmak.  Ülkesi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti ekonomisine, imar edilmesine, istihdamına, eğitim, kültür ve bilgi değerlerinin gelişmesine, kuşaklar boyu sürdürülebilir katkılar sağlayan öncü kurumlardan olmak.

 

GÖREV DEĞERLERİMİZ (MİSYON)

Her insanın, insan onuruna yakışır şekilde, güvenli, konforlu, sağlıklı, doğru değerde konutlarda yaşmaya hakkı olduğuna inanıyoruz. İBF DOĞAN İNŞAAT olarak tüm çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte, sizler için, en doğru malzemelerle, huzur ve güvenlik içinde çalışarak, doğru zamanda ve doğru değerde hakkınız olduğuna inandığımız yaşam yerleri üretiyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.