Telefon
Bilgi Formu

Yeni Evli Çiftler için Ev Dekorasyon Önerileri

Yeni Evli Çiftler için Ev Dekorasyon Önerileri

Yeni bir ev heyecanını en çok yaşayanlar yeni evli çiftlerdir. Yepyeni bir hayata başlayan çiftler için ömür boyu mutlu olacakları, güzel anılar biriktirecekleri evlerini dekore etmek önemli bir aktivitedir. Yeni ev bulmak için detaylı bir şekilde incelenen satılık daire ilanlarının ardından hemen sonra başlayan ev dekorasyon süreci için yeni evli çiftlere özel bazı dekorasyon önerilerini bu yazımızda bulabileceksiniz.

İBF İnşaat olarak yeni evli çiftlerin Kayseri’de satılık ev arayışlarına en iyi konumlarda ve en iyi kalitedeki projelerimizle cevap veriyoruz. “İyi Bir Fikir” sloganımızı, gerçekleştirdiğimiz her projenin merkezine yerleştirerek satılık daire arayan herkes için dairelerimizde yeni bir hayata başlamanın “iyi bir fikir” olduğunu gösteriyoruz.

Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunduğumuz projelerimizi incelediğinizde yüksek metrekareli dairelerimize istediğiniz dekorasyonu uygulayabileceğinizi siz de göreceksiniz. İşte bu süreçte size yardımcı olacak bazı öneriler…

Stilinizi Evinize de Yansıtın

Ev dekorasyonuna başlamadan önce sizi nasıl bir ortamda yaşamanın mutlu olacağını düşünmelisiniz. Ailecek uzun zaman geçireceğiniz evinizde kendi zevkinize hitap edecek kadar eşinizin de zevkine hitap edecek dekorasyon ürünleri kullanmalısınız. Hatta aileye çocuklar katıldığı zaman onlarında zevklerine uygun şekilde yeni oda ya da odalar da dekore edebilirsiniz.

Her şeyden önce evinizin ne tür bir tarza sahip olacağını ortak bir kararla belirlerseniz ev dekorasyon süreci çok daha kolay geçer. Böylece belirlediğiniz tarza göre ev dekorasyon ürünleri satın alacağınızdan sayısız seçenek arasında zaman kaybetmezsiniz. Ne tarzda bir ev istediğinizi bildikten sonra aradıklarınızı bulmak çok daha kolay olacaktır.

Eşyalarınızı Evinize göre Seçin

Evin stilini belirlemede en büyük rol elbette ki eşyaların üzerindedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır o da eşyalarınıza göre ev değil de evinize göre eşya seçimi yapmanız. Mağazada gördüğünüz bir mobilyayı sırf beğendiniz diye almanız iyi bir sonuç vermeyebilir. Eğer evinizin mimari yapısı uygun değilse beğendiğiniz mobilya eviniz için fazlalıktan başka bir şey olmayacaktır.

Ev dekorasyonu için evinize uygun dekorasyon ürünleri seçmeniz hem üzerinde karar verdiğiniz stili yaratabilmenize yardımcı olur hem de sizi gereksiz masraflardan kurtarır.

İhtiyaçlarınızın Ne Olduğundan Emin Olun

Ev dekorasyonu için çiftlerin ciddi zaman ayırması gerekebilir. Özellikle oda sayısı fazla, metrekaresi yüksek dairelerin dekorasyonu daha zorlayıcı olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yeni evin göze çok boş gelmesi nedeniyle daha sonra kullanılmayacak, gereksiz pek çok eşya alınabilmektedir.

Sonradan pişman olunacak alışverişler yapılmaması için bir ihtiyaç listesi hazırlamanız işinize yarayabilir. Elinizde böyle bir liste olması dekorasyon ürünleri seçmek için harcayacağınız zamanı kısaltmanıza yardımcı olur.

Depolama Alanlarına Özen Gösterin

Özellikle mutfak dekorasyonu ve banyo dekorasyonu yaparken her zaman kullanmayacağınız ama yeri geldiği zaman hayat kurtaran eşyalarınız için depolama alanlarının bulunması önemlidir. Odalarda kör bölge olarak nitelendirilen köşelere dolap ya da raflar ekleyerek pek çok eşyanızı buralara koyabilir ve dağınıklıktan kurtularak düzen sağlayabilirsiniz. Mutfak ve banyo dışındaki odalarınızda da duvar dekorasyonu uygulayarak hoş görünümler elde edebilirsiniz.

Önce Bütçeyi Planlayın Sonra Eşya Alın

Ev dekorasyonu için bütçe planlamak alışveriş sırasında sizi kısıtlaması için değil, doğru eşyaya doğru harcama yapmak için olmalıdır. Evde bulunması zorunlu olan eşyaları alırken ihtiyacınız olan özelliklerden fazlası için harcama yaparsanız evi dekore etmek için ve kendinizi daha mutlu hissetmek için almak istediğiniz dekorasyon ürünlerinde bütçe bakımından sıkıntıya düşebilirsiniz. Bu yüzden hiçbir zaman kullanmayacağınız özellikler için ekstra para harcamamaya özen gösterin.

İBF İnşaat’ın Yüksek Metrekareli Daireleriyle İstediğiniz Dekorasyonu Uygulayın

Yeni hayatınıza başlayacağınız yeni eviniz için dekorasyon ürünlerine karar vermeden önce oturacağınız daireyi iyi tanımak önemlidir. Hayalini kurduğunuz evi tasarlayabilmenizde size yardımcı olması için İBF İnşaat’ın örnek dairelerini inceleyebilirsiniz. Kayseri’nin önemli noktalarında yer alan projelerde her zevke hitap eden satılık dairelerden sizin için en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, İBF Doğan İnşaat ‘e bağlı şirketleri ve iştir akleri tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.